قالب سازی پوکه آرایشی و بهداشتی

قالب سازی پوکه آرایشی

این روزها صنعت لوازم آرایش یک صنعت رو به ‌رشد می ‌باشد چرا که افراد بیشتر از گذشته به‌ ظاهر خود اهمیت می ‌دهند. بنابراین نیاز است تا قالب سازی پوکه آرایشی به ‌طور جدی در دستور کار قرار بگیرد. یک موضوع با اهمیت که در قالب ‌سازی پوکه آرایشی می ‌توان به آن اشاره کرد این است که مواد درون این پوکه‌ ها به‌ طور مستقیم با پوست صورت و بدن انسان ‌ها در ارتباط هستند. بنابراین باید پوکه ‌های آرایشی را با بهترین کیفیت ‌ها ساخت تا از حساسیت‌ ها و ضرر ها جلوگیری شود. به بیان دیگر قالب های پوکه های آرایشی را باید به گونه ای ساخت تا به پوست بدن مشتریان و کسانی که از این لوازم آرایشی استفاده می‌ کنند آسیب وارد نشود.

قالب سازی پوکه آرایشی با کیفیت

گروه فنی مهندسی استوک پلاست و شرکت آذر اندیشان به عنوان شرکت قالب سازی ، خدمات قالب سازی پوکه آرایشی را انجام می دهند. استوک پلاست پیشرو در قالب سازی محصولات آرایشی، بهداشتی، غذایی، دارویی، ظروف و تراشه می باشد. بدین منظور با توجه به نیاز مشتریان آماده تولید و عرضه و قالب سازی پوکه آرایشی در کشورمان است. استوک پلاست یک مجموعه فعال در قالب سازی و همچنین پیشرو در بسته بندی انواع محصولات مانند ظروف شیشه ای، ظروف آلومینیومی، ظروف پلاستیکی، اکریلیک، انواع پمپ اسپری ، قطور کننده، جای عطر و … می باشد.

همچنین این شرکت دارای مجوز قانونی و استاندارد جهانی برای قالب سازی پوکه آرایشی می باشد. این محصولات با بالاترین کیفیت ممکن و با آخرین تکنولوژی روز دنیا تولید می شوند.

جهت خدمت بیشتر به مصرف کنندگان عزیز قالب سازی تزریق پلاستیک و تولید لوازم آرایشی و بهداشتی، در دستور کار قرار گرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا با شماره های موجود در وب سایت تماس بگیرید.

 بسته ‌بندی و قالب ‌سازی پوکه آرایشی

بسته ‌بندی برای حمل ‌و نقل ، ذخیره‌ سازی و انتقال محصول به مشتری مورد استفاده قرار می گیرد. بسته بندی یک موضوع قابل اهمیت است. این کار باعث می ‌شود از آنچه که تولید کرده ‌اید محافظت کنید. همچنین بسته ‌بندی می ‌تواند محصول را دربر گیرد، از آن حفاظت کند، هویت ببخشد و در نهایت بفروشد. معمولاً اطلاعاتی در مورد محصول روی بسته ‌بندی پوکه های آرایشی قرار دارد. در قالب سازی محصولات آرایشی و بهداشتی طراحی پوکه‌ ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. همان‌ طور که در بالا هم اشاره کردیم از لحاظ کیفی این پوکه ها باید دارای کیفیت بالایی باشند چرا که با بدن انسان به ‌طور مستقیم در ارتباط هستند.

قالب سازی صنعتی مدرن در ایران
ادامه مطلب

اما از لحاظ ظاهری هم نکته قابل اهمیت این است که قالب هایی که می سازیم باید مشتری ‌پسند باشند چرا که ظاهر یک کالا در فروش آن تاثیر زیادی دارد. باید از مواردی که باعث می‌ شوند محصول ما ظاهری جذاب داشته باشد به ‌خوبی استفاده کرده و رنگ ‌های مختلف در پوکه‌ های آرایشی به کار ببریم. بازار بسته ‌بندی پوکه‌ های آرایشی درحال تغییر می ‌باشد و تقاضاها در این زمینه هر روز درحال افزایش است.  این اتفاق به عواملی مانند افزایش استفاده از محصولات آرایشی و همچنین استفاده از محصولات یکبارمصرف و جمعیت کسانی که آرایش می‌کنند و … بستگی زیادی دارد.

نوآوری در ساخت پوکه‌ های آرایشی

جدای از تمام مواردی که در بالا به آن ها اشاره کردیم شما باید مورد دیگری را نیز رعایت کنید آن‌ هم نوآوری در ساخت پوکه‌ های آرایشی است . براساس سلیقه مشتری و نگرانی‌ های زیست ‌محیطی با طراحی و نوآوری می ‌توانیم امکانات جدیدی به بازار قالب‌ سازی پوکه آرایشی عرضه کنیم.

 جنس بسته ‌بندی محصولات

جنس بسته ‌بندی محصولات آرایشی و بهداشتی می تواند از چند ماده مختلف تشکیل شود که هر کدام از آن‌ ها خواص خود را دارند. این مواد عبارت‌ اند از: مواد پلاستیکی، مواد فلزی و آلومینیومی ، شیشه و چوب

 

مواد پلاستیکی

محصولات آرایشی بهداشتی شامل پوکه ‌های کرم پودر، پوکه ‌های شامپو و صابون و مایع و لوازم پر مصرف روزانه می ‌باشند. که از طریق مواد پلاستیکی ساخته می ‌شوند. مواد پلاستیکی به دو دسته تقسیم می ‌شوند دسته رزین های گرمانرم و رزین های گرما سخت.

مراحل راه اندازی خط تولید اسمارتیز
ادامه مطلب

رزین های گرما نرم به ‌طور ظاهری از رنگ های شفاف تا کدر قابل تغییر است. این نوع مواد را می ‌توان در درون اکسترودر ذوب کرد سپس با روش قالب ‌سازی از طریق تزریق پلاستیک قالب ‌سازی پوکه آرایشی را تکمیل کرد.

رزین های گرما سخت نیز کاربرد گسترده ‌ای در ساخت پوکه های آرایشی دارند که مقاومت بیشتری از رزین های گرمانرم از خود نشان می دهند.

مواد فلزی و آلومینیومی

مواد گیاهی و آرایشی ساخته ‌شده با مواد فلزی و آلومینیومی شامل تیوپ‌ های کرم و اسپری می ‌باشند. مواد فلزی و آلومینیومی باعث تنوع در طرح ظاهری پوکه های آرایشی می ‌شوند.

شیشه

برای محصولات آرایشی و بسته ‌بندی محصولات عطری، شیشه‌ یک قالب بسیار جذاب می ‌سازد. این ماده از نظر شیمیایی خنثی می باشد و واکنشی با مواد آرایشی و بهداشتی نخواهد داشت. شیشه شفاف و درخشان است و نظر خریدار را می‌ تواند جذب کند. از شیشه برای ساخت قوطی ‌های کرم ، عطر و ادکلن و کرم پودر استفاده می ‌شود.

 چوب

از چوب برای روکش های محصولات آرایشی استفاده می ‌شود که بستگی به سلیقه مشتری دارد و بر اساس نظر مشتری می ‌تواند متفاوت باشد.

جمع بندی کلی و کلام پایانی

گروه فنی و مهندسی استوک پلاست  و شرکت آذر اندیشان تولیدکنندگان تمام ‌عیار در قالب ‌سازی پوکه آرایشی و بهداشتی می باشند. قالب‌ سازی پوکه آرایشی دارای امری مهم و با اهمیت فراوان است. ما آماده خدمات ‌رسانی برای تولید یک برند لاکچری و با کیفیت هستیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر می ‌توانید با کارشناسان وب ‌سایت تماس بگیرید.

همچنین شرکت آذر اندیشان طراح در راستای خدمات‌ رسانی بیشتر به شما عزیزان انواع قالب ‌ها را می ‌سازد. این شرکت به ‌صورت تخصصی در قسمت قالب‌ سازی انواع پوکه آرایشی و بهداشتی فعالیت گسترده ‌ای دارد. این شرکت با بسته ‌بندی تخصصی کالا به مشتریان خود خدماتی ارائه می دهد. سپاس از اینکه تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *