قالب سازی محصولات پزشکی در تبریز

قالب سازی محصولات پزشکی

قالب سازی محصولات پزشکی در شرکت آذراندیشان و گروه فنی‌ مهندسی استوک پلاست انجام می ‌شود. از پر مصرف ترین و مهم‌ترین همچنین راحت ‌ترین روش ‌ها برای شکل دادن به قطعات و تولید انبوه یک قطعه پزشکی استفاده از قالب ‌سازی تزریق پلاستیک در قالب‌های صنعتی می باشد. قالب‌ سازی پلاستیک با اختراع دستگاه ‌های ماشین تزریق پلاستیک توانسته ابزارهای صنعتی را به شکل دلخواه در بیاورد. این دستگاه ها  این امکان برای شما فراهم می ‌کنند تا ایده‌ هایی که دارید را به ‌طور کامل پیاده‌ سازی کنید. با توجه به دانش و تجربه کافی استوک پلاست می ‌تواند ساخت انواع قالب را برای شما فراهم کند. همچنین قالب‌ سازی محصولات پزشکی در استوک پلاست به‌ صورت حرفه ‌ای انجام می ‌شود.

شرکت آذر اندیشان طراح با استفاده از مدرن‌ ترین دستگاه ها ساخت و تولید انواع قالب ‌ها را انجام می ‌دهد. یکی از موفق ‌ترین شرکت‌ های قالب ‌سازی در ایران می ‌باشد که کیفیت و رضایت مشتری را سرلوحه اهداف خود قرارداده است. استوک پلاست توانسته بخش مهمی از نیازهای جامعه را تامین کند. شما در این سایت می ‌توانید نمونه کارهای شرکت آذر اندیشان و گروه فنی‌ مهندسی استوک پلاست را مشاهده کرده و پس‌از اطمینان از تصمیم خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرموده و قالب‌ سازی قطعات پزشکی را سفارش دهید. از دیگر انواع قالب ‌ها قالب ‌سازی فلزی و دایکاست می ‌باشد که در استوک پلاست نیز انجام می‌ شود.

قالب ‌سازی تزریق پلاستیک در قالب سازی محصولات پزشکی

قالب سازی محصولات پزشکی در سرنگ ها یا سرپوش‌ ها انجام می شود. همچنین در قسمت‌ های دیگر مانند تجهیزاتی که در دندان ‌پزشکی به کار می روند نیز صورت می ‌گیرد. امروزه از طراحی و ساخت قالب ‌های تزریق پلاستیک برای استفاده از انواع عطرها و تولید قطعات زیادی استفاده می‌ شود. برای مثال می ‌توان قالب‌ سازی محصولات پزشکی را در این زمینه نام برد. بازار فروش تجهیزات پزشکی در کشورمان بسیار رواج دارد آن ‌هم به‌ خاطر گستردگی و استفاده از لوازم و تجهیزات پزشکی می ‌باشد. از جمله تجهیزات پزشکی که با استفاده از قالب ‌سازی تزریق پلاستیک انجام می ‌شود و در شاخه پزشکی مورد استفاده قرار می‌ گیرد عبارت ‌اند از انواع لوله ‌های آزمایشگاهی، سرنگ ها سرم‌ها و …

قالب سازی صنعتی مدرن در ایران
ادامه مطلب

قالب سازی محصولات پزشکی در تبریز

تولید تجهیزات پزشکی

تکنولوژی با سرعت زیادی در حال پیشرفت است. صنایع مختلف مانند تولید تجهیزات پزشکی نیز از آن تاثیر می‌ گیرند. پیشرفت تکنولوژی در صنایع پزشکی باعث می‌ شود تا پزشکان و بیماران امکانات جدیدی به دست بیاورند. به ‌طوری ‌که هر چه امکانات بیشتر باشد درمان سریع تر انجام می ‌شود. این اتفاق باعث شده که خدمات پزشکی کلاسیک به سمت شیوه پزشکی نوین و استفاده از تجهیزات و قالب ‌سازی محصولات پزشکی برود.

تکنیک ‌های قالب ‌سازی و تزریق پلاستیک باعث شده تا تولیدکنندگان بیشتر برای ساخت وسایل پزشکی وقت بگذارند. امروز دستگاه‌ ها و تجهیزات بسیار زیادی در ساخت و قالب‌ سازی محصولات پزشکی فعالیت دارند که با توجه به این‌ که فعالیت ‌های پزشکی روز به ‌روز در حال پیشروی هستند شاهد افزایش روند تولید این نوع محصولات نیز هستیم. قطعات پزشکی حساس و دقیق هستند. با توجه به اهمیت بالای نوع ماده استفاده ‌شده در آن‌ ها و دستگاه تزریق، استفاده از اتاق استریل بسیار اهمیت دارد. موارد پرکاربرد در مقاوم ‌سازی محصولات پزشکی می‌ت وان به موارد زیر اشاره کرد:

 پلی ‌اتیلن

این ماده برای ایجاد پروتزهای پزشکی مناسب خواهد بود. چرا که وزن مولکولی فوق‌ العاده بالایی دارد.

پلی پروپیلن

این ماده توانایی بالایی در تحمل دما دارد و می ‌تواند در هر دمایی دوام بیاورد.

پلی استایرن

این ماده نیز در صنعت پزشکی و قالب‌ سازی محصولات پزشکی زیاد استفاده می‌ شود .

 پلی ‌کربنات

این ماده در برابر حرارت و اشعه ماورا بنفش مقاوم است .

از جمله مواردی که در صنعت قالب‌ سازی محصولات پزشکی استفاده می ‌شود و بسیار هم کاربرد دارد عبارت اند از :

انواع ظروف پلاستیکی که در اتاق ‌های عمل جراحی استفاده می ‌شوند. انواع سرنگ ها و تجهیزات وصل سرم‌ ها، کیت‌ های تشخیص بیماری‌، اقلام حفاظت فردی، که عینک ‌های محافظ – تجهیزات نصب‌ شده – ماسک ‌های محافظ و شیلد های صورت را شامل می شود نام برد. در بخش ‌های دیگری مانند نمونه ‌برداری و ظروف نگهداری نمونه در آزمایشگاه ها از تزریق پلاستیک در قالب‌ سازی محصولات پزشکی استفاده می ‌شود. همچنین می ‌توان از ظروفی که در صنایع داروسازی به ‌عنوان ظروف نگهدارنده شناسایی می ‌شوند و توانسته اند سهم بالایی از تولیدات صنعت پلاستیک را به خود اختصاص دهند نام برد.

قالب سازی لوازم خانگی در ایران
ادامه مطلب

سفارش قالب سازی محصولات پزشکی

کاربرد پلاستیک در قالب سازی محصولات پزشکی

امروز از پلاستیک در بیشتر صنعت ‌ها استفاده می ‌شود. شرکت‌ های تزریق پلاستیک در صنایع زیادی کارایی دارند. یکی از این صنایع که پلاستیک در آن کاربرد دارد صنعت پزشکی می ‌باشد. کاربرد پلاستیک در ساخت قطعات پزشکی به ‌صورت تمام و کمال استریل انجام می ‌شود چرا که یک امر بسیار ظریف و حیاتی است. قالب‌ سازی محصولات پزشکی از مشتری ‌های ثابت شرکت ‌های ارائه ‌دهنده قالب‌ سازی تزریق پلاستیک می ‌باشد چرا که بسیاری از تجهیزات پزشکی و محصولات پزشکی و آزمایشگاهی از پلاستیک ساخته ‌شده اند.

صنعت پزشکی در گذشته از متریال فلزی استفاده می کرد که باعث شده بود شرکت ها و کارفرمایان متحمل هزینه ‌های زیادی شوند. اما با ورود صنعت پلاستیک به قالب ‌سازی محصولات پزشکی بسیاری از این هزینه‌ ها کم تر شده و هزینه‌ های ماشین‌های استریل کننده هم به‌ شدت کاهش بیابد. ازجمله قطعات پزشکی که در تجهیزات قالب ‌سازی قطعات پزشکی مورد استفاده قرار می‌ گیرد سرنگ ها ،سرم ها ، بخیه ‌های زیپی و … هستند کیفیت این نوع قطعات با قطعاتی که در تولیدات صنعت قالب سازی فلزی استفاده می‌ شود تفاوت دارد.

شرکت آذر اندیشان و گروه استوک پلاست با ارائه بهترین خدمات قالب ‌سازی در نظر دارد تا با انجام خدمات قالب سازی محصولات پزشکی باز هم خدمت ‌رسانی دیگری به شما انجام دهد. امید است که این مقاله مورد توجه شما قرار گرفته باشد لطفا در صورت نیاز و همچنین برای ثبت سفارشات خود در زمینه قالب سازی می توانید با کارشناسان ما که راه های ارتباطی با آنها نیز شرح داده شده ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *