دستگاه پرکن پودر آرایشی

دستگاه پرکن پودر

اگر به دنبال یک تجربه‌ی جدید و موفق در زمینه‌ی راه اندازی خطوط تولیدی هستید، انتخاب دستگاه پرکن پودر، بسیار هوشمندانه است. تصور کنید که با استفاده از این دستگاه‌، می‌توانید به راحتی از درآمد قابل توجه و کسب و کار ایده‌آلی برخوردار گردید. امروزه با ورود دستگاه‌های مختلف به دنیای بسته بندی، شاهد افزایش میزان فروش و رعایت اصول بهداشتی هستیم.

چقدر دستگاه‌های پرکن پودری را می‌شناسید؟! آیا از موارد استفاده از آنها اطلاع دارید؟! این نوع از دستگاه‌ها از جمله دستگاه‌های بسیار کاربردی و ایده‌آل در مشاغل مختلف هستند. با استفاده از این دستگاه‌ها می‌توانید شاهد مزایای فوق العاده‌ای باشید. با همراهی ما در این مقاله می‌توانید اطلاعات جامع و دقیق را در زمینه‌ی این دستگاه‌ها کسب کنید.

دستگاه پرکن پودری یکی از ابزارهای مورد استفاده در صنایع مختلف است که برای پر کردن مواد پودری به بسته‌بندی‌ها و ظروف مختلف استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها در انواع مختلف و با امکانات متنوعی طراحی و تولید می‌شوند تا نیازهای مختلف صنایع را برآورده کنند.

آیا دستگاه پرکن پودر را می‌شناسید؟

همانطور که ذکر شد دستگاه‌های بسته بندی در انواع مختلفی طراحی و تولید شده‌اند. یکی از انواع آنها، دستگاه پرکن پودری است. این نوع از دستگاه‌ها با برخورداری از مکانیزم کاربردی، نقش بسزایی در فرایند بسته بندی انواع محصولات پودری خواهند داشت.

عملکرد آنها به نحوی است که: مواد پودری اعم از: مواد غذایی، مواد گیاهی، شیمیایی، بهداشتی و … را در درون آنها می‌ریزند. سپس با عملکرد خاص این دستگاه‌ها، مواد پودری مورد نظر را به راحتی و در اندازه‌های مشخص، بسته بندی خواهند نمود. این نوع از دستگاه‌ها با توجه به کارکرد و همچنین برنامه‌ریزی و تکنولوژی به کر رفته، از انواع مختلفی برخوردار هستند. انواع مختلف این دستگاه‌ها، موجب می‌شوند که کاربران بتوانند با دقت بیشتری اقدام به خرید دستگاه مورد نظر خود، نمایند.

جهت مشاوره در زمینه راه‌اندازی دستگاه پرکن پودر کلیک کنید !

همچنین این نوع از دستگاه‌ها به صورت نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک مورد استفاده قرار خواهند گرفت. آیا از موارد استفاده از آنها مطلع هستید؟! در چه صنایعی می‌توان از این دستگاه‌ها بهره برداری نمود؟! این سوالات و بسیاری از سوالات دیگر، ذهن بسیاری از مخاطبین را به سمت خود جلب خواهند نمود. برای دریافت پاسخ این سوالات، ما را همراهی کنید.

دستگاه پرکن پودر

 

انواع دستگاه پرکن پودر را بشناسید؟

همانطور که ذکر کردیم، دستگاه پرکن پودری در انواع مختلفی تولید شده‌اند. اولین دسته بندی آنها مربوط به موارد استفاده از آنها است. از جمله انواع این نوع از دستگاه‌ها عبارتند از:

 • دستگاه پرکن کیسه‌ای
 • سیستم پرکن قوطی
 • دستگاه پرکن ساشه
 • سیستم پرکن شوینده پودری
 • دستگاه پرکن ولودار
 • سیستم پرکن پودری کوچک
 • دستگاه پرکن کم حجم
 • و …
  هر کدام از این دستگاه‌ها نیز در انواع مختلفی تولید و مورد استفاده قرار خواهند گرفت. پس از انتخاب نوع دستگاه‌ برای بسته بندی، می‌توان انواع آنها از نظر:
 1. اتوماتیک
 2. نیمه اتوماتیک
 3. دستی

و … را نیز مورد بررسی قرار دهید. توجه به حجم مورد نظر برای بسته بندی، سرعت در بسته بندی، دقت در بسته بندی و … از جمله عوامل حائز اهمیت به شمار می‌روند. لذا تولیدکنندگان با توجه به سطح نیاز خود از این محصولات، اقدام به بهره برداری از آنها خواهند نمود.

دستگاه پرکن محصولات آرایشی چیست؟
ادامه مطلب

برخی از انواع این دستگاه‌های پرکن، گزینه‌ی مناسبی برای مصارف خانگی و برخی دیگر نیز، گزینه‌ی ایده‌آلی برای مشاغل بزرگ به شمار می‌روند.دستگاه‌های پرکن پودری در انواع مختلفی از جمله دستگاه‌های دستی، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک تولید می‌شوند. انتخاب نوع مناسب بر اساس نیازهای شما و حجم کاری مورد نیاز است.

جهت مشاوره در زمینه راه‌اندازی دستگاه پرکن پودر کلیک کنید !

دستگاه پرکن پودری نیمه اتوماتیک:

دستگاه پرکن پودری نیمه اتوماتیک، یک ترکیب از دستگاه‌های دستی و اتوماتیک است. در این نوع دستگاه، برخی عملیات مانند قرار دادن بسته‌بندی و تنظیم حجم پرکردن به صورت دستی انجام می‌شود، اما فرآیند پرکردن پودر به صورت اتوماتیک و با استفاده از مکانیزم‌های خودکار صورت می‌گیرد.

دستگاه پرکن پودری اتوماتیک:

دستگاه پرکن پودری اتوماتیک کاملاً خودکار عمل می‌کند. این دستگاه‌ها با استفاده از سیستم‌های پیشرفته و کنترل‌های الکترونیکی، فرآیند پرکردن پودر را به طور کامل به صورت خودکار و بدون نیاز به دخالت انسانی انجام می‌دهند. آنها قادرند حجم دقیقی از پودر را به طور مداوم و با سرعت بالا در بسته‌بندی‌ها و ظروف مورد نظر پر کنند.

بهترین دستگاه برای بسته بندی کدام است؟

برای اینکه بتوانید در انتخاب دستگاه پرکن پودری با موفقیت‌های بزرگ مواجه گردید، توجه به برخی از فاکتورها قبل از خرید، ضروری است. از جمله عواملی که می‌توانند یک خرید هوشمندانه و موفقیت آمیز را برای شما به همراه داشته باشند، عبارتند از:

 1. توجه به سرمایه مورد نظر: (هزینه‌ی مورد نظر شما برای خرید این نوع از دستگاه‌ها چقدر است؟ تا چه میزان می‌توانید برای خرید این نوع از دستگاه‌ها سرمایه گذاری کنید که با آسیب مواجه نشوید؟! یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار بر روی خرید این نوع از دستگاه‌ها، توجه به قیمت و هزینه‌ی مورد نظر برای خرید دستگاه است. )
 2. توجه به عملکرد دستگاه: (از دیگر عوامل مهم برای خرید دستگاه‌های مناسب پرکن پودری، توجه به عملکرد منحصر بفرد آنها است. برخی از این دستگاه‌ها از دقت بسیار بالا، سرعت بالا، توجه به حجم بسته بندی و … برخوردار هستند. برخی نیز عملکرد پایین‌تری را در بر خواهند داشت. اما در نظر داشته باشید که افزایش عملکرد تاثیر مستقیمی بر روی قیمت دستگاه نیز خواهد داشت.)
 3. در نظر گرفتن فضای مناسب: (از دیگر عوامل مهم برای راه اندازی کسب و کارها و استفاده از دستگاه‌های مناسب، در نظر گرفتن فضای کارگاهی ایده‌آل است. این نوع از دستگاه‌ها با توجه به عملکرد‌های مختلف، ابعاد متفاوتی را در بر دارند. لذا برای استفاده از آنها، باید ابتدا فضای مناسب را در نظر بگیرید.)

دستگاه پرکن پودر آرایشی

 

قیمت دستگاه پرکن پودری:

همانطور که ذکر کردیم، دستگاه پرکن پودری از تنوع بالایی برخوردار است. این تنوع، قیمت متفاوتی را نیز برای آنها به همراه خواهد داشت. تعیین قیمت این نوع از دستگاه‌ها با توجه به برخی از فاکتورهای بسیار مهم، انجام می‌‎پذیرد. از جمله الما‌ن‌های تاثیرگذار بر روی تعیین قیمت این دستگاه‌ها عبارتند از:

 • نوع مواد (مواد غذایی، مواد شیمیایی، مواد بهداشتی، مواد گیاهی، مواد آرایشی و ..)
 • تکنولوژی‌های به کار رفته در دستگاه‌ها
 • نوع بسته‌بندی با توجه به حجم آنها
 • سرعت در فرایند بسته بندی
 • ابعاد دستگاه
 • کیفیت متریال به کار برده شده در تولید دستگاه
خط تولید بستنی قیفی و راه اندازی آن
ادامه مطلب

و … . دستگاه پرکن پودری در کنار برخی از تجهیزات جانبی، عملکرد بهتری را در بر خواهد داشت. برای نمونه با استفاده از نوار نقاله، می‌توان شاهد افزایش میزان تولید و سرعت در بسته بندی و جمع آوری بود.قیمت دستگاه‌های پرکن پودری بسته به نوع و مدل دستگاه، برند تولید کننده، قابلیت‌ها و امکانات آنها متفاوت است.

همچنین، حجم کاری مورد نیاز و نوع مواد پودری ممکن است تأثیر گذار باشد. برای انتخاب مناسب‌ترین دستگاه پرکن پودری، توصیه می‌شود با تأمل در نیازهای خود و مقایسه قیمت و ویژگی‌های مختلف دستگاه‌ها، تصمیم گیری کنید.

مزایای استفاده از دستگاه‌های پرکن پودری:

با توجه به مشاوره‌های حرفه‌ای و تخصصی کادر مجرب و باتجربه‌ی شرکت آذر اندیشان طراح، می‌توان به مزایای بی‌نظیر این دستگاه‌ها پی برد. از جمله مزایای استفاده از آنها می‌توان به:

 1. برخورداری از دقت بسیار بالا در فرایند بسته بندی
 2. کاهش چشمگیر و قابل توجه میزان هدر دهی مواد اولیه
 3. افزایش میزان سرعت
 4. کاهش استفاده از نیروی انسانی (کاهش دخالت انسانی در فرایند بسته بندی)
 5. افزایش رعایت اصول بهداشتی در فرایند بسته بندی
 6. کاهش چشمگیر و قابل توجه هزینه‌ها
 7. قابل استفاده برای تولید انبوه و همچنین رفع نیاز بازار تا میزان چشمگیر
 8. قابل استفاده به عنوان کسب و کار مفید در منزل

و بسیاری از موارد دیگر اشاره نمود. با استفاده از دستگاه پرکن پودر، می‌توان انواع محصولات پودری مانند: قهوه، انواع ادویه‌ها، پودر ماشین لباسشویی و .. را بسته بندی نمود. استفاده از تنظیمات مناسب می‌تواند در بسته بندی این نوع از محصولات، نقش بسزایی داشته باشد.

جهت مشاوره در زمینه راه‌اندازی دستگاه پرکن پودر کلیک کنید !

نحوه کار دستگاه پرکن پودری:

دستگاه پرکن پودری با استفاده از مکانیزم‌ها و سیستم‌های خاصی عمل پرکردن را انجام می‌دهد. معمولاً در این دستگاه‌ها، پودر به وسیله سیستم‌های خوراکی وارد می‌شود، سپس با استفاده از تنظیمات مناسب، حجم دقیقی از پودر در بسته‌بندی یا ظرف مورد نظر قرار می‌گیرد. عملکرد این دستگاه‌ها با سرعت بالا، دقت بالا و قابلیت تنظیم حجم پرکردن بسته‌بندی‌ها می‌باشد.

دستگاه پرکن پودری، یک ابزار اساسی در صنایع مختلف است که می‌تواند عملیات بسته‌بندی و پرکردن پودر را تسهیل کند. با توجه به انواع مختلف دستگاه‌ها، قیمت‌ها و نحوه کار آنها، می‌توانید دستگاه مناسبی را بر اساس نیازهای خود انتخاب کنید و از بهبود کارایی و کیفیت بسته‌بندی خود بهره‌برداری کنید.

برای خرید دستگاه پرکن پودر، شما می‌توانید به شرکت آذراندیشان طراح مراجعه کرده و با آنها در ارتباط باشید.شما می‌توانید با شماره تماس شرکت آذراندیشان طراح یا سایر شرکت‌ها تماس بگیرید و درخواست خرید دستگاه پرکن پودر را داشته باشید. تیم فروش آنها به شما راهنمایی لازم را خواهند کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *